Reportaż ślubny Szczecin

Reportaż ślubny Szczecin

Jako fotograf ślubny, wiem jak bardzo ważnym jest dzień Waszego ślubu. Chcecie aby był on wyjątkowy, idealny. W końcu szykowaliście się do niego miesiącami, a czasami nawet latami. Dopracowywaliście każdy najmniejszy detal i pragniecie aby wszystko przebiegło zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Rozumiem emocje jakie Wam towarzyszą, sam byłem kiedyś na Waszym miejscu w dniu mojego ślubu 🙂 Wiem że chcecie mieć pamiątkę na całe życie, do której będziecie wracać aby znów przeżyć te radosne chwile.

Reportaż ślubny rozpoczynam od Waszych przygotowań. Najpierw są to luźne, niepozowane ujęcia, abyście się obyli z aparatem. To zdecydowanie pozwala Wam w późniejszym czasie nie stresować się i nie zauważać mojej obecności. Fotografie te przedstawiają Was, waszych przyjaciół i rodzinę podczas ostatnich przymiarek, układania fryzur, rozmów. Najczęściej zdjęcia rozpoczynamy na dwie godziny przed ceremonią.

Następnie udajemy się do miejsca, gdzie będziecie brali ślub. Goście zaczną się zjeżdżać, zobaczycie twarze, których czasami nie widzieliście kilka lat. Wszyscy będą Wam mówić jak pięknie wyglądacie. Te momenty są bardzo warte uwiecznienia. Zaraz staniecie na przeciw siebie, chwycicie się za ręce, możliwe że jakaś łezka w oku się pojawi. Powiecie sobie tak, wymienicie się obrączkami, przez te kilka chwil nie będzie istniał dla Was świat, będziecie tylko Wy. Wasza miłość, emocje i radość wszystkich zgromadzonych. Z całą pewnością będziecie wspominali ten moment.

Po złożeniu życzeń przeniesiemy się do sali weselnej aby świętować Wasz wielki dzień, dzień Waszego ślubu. Tańce, zabawy, rozmowy, tak będzie przebiegała reszta Waszego święta. Bez wątpienia dużo się wydarzy, niektórych momentów nie sposób będzie spamiętać. Na szczęście wzięliście fotografa ślubnego, który to wszystko uwieczni. Po oczepinach schowam swój aparat, udam się do domu aby dnia następnego szykować dla Was pamiątkowe zdjęcia ślubne.

Michał Bajorski Fotografia - Emocje, Radość, Miłość - dobry Fotograf ślubny Szczecin Świnoujście Police Gryfino Pyrzyce Goleniów Stargard Nowogard

FOTOGRAF SZCZECIN | REPORTAŻ ŚLUBNY SZCZECIN | PLENER ŚLUBNY | SESJA NARZECZEŃSKA | DRON SZCZECIN